Види робіт, які включає в себе геодезія

Інші геодезичні вишукування в масштабі  1:500

Інженерно-геодезичні вишукування – це комплекс робіт, який включає в себе:

1. Геодезична зйомка забудованої або незабудованої території масштабу 1:500.

2. Пошук та встановлення характеристик підземних комунікацій.

3. Камеральна обробка даних польових робіт.

4. Створення цифрової (електронної) моделі крупномасштабного плану.

5. Отримання графічного оригіналу крупномасштабного плану на паперовій основі.

5. Складання технічного звіту.

6. Погодження правильності нанесення підземних комунікацій в експлуатуючих організаціях.

Кутові вимірювання та координування основних елементів ситуації і кутів споруд виконуються електронним тахеометром Trimble M3 з кутовою точністю 5”.

Прив’язка топографічної зйомки до ДГМ (Державної геодезичної мережі) виконується з допомогою двочастотних GPS – приймачів Trimble з використанням базових референцних станцій.

Положення елементів мереж, що не мають зовнішніх ознак, визначається за допомогою приладу пошуку – трасошукача Leica Digicat 200.

Нівелювання та визначення крену будівель та споруд за допомогою нівеліра Н-05 та датчиків вертикалі ДВ-2.

Математична обробка результатів вимірювань, підготовка і оформлення технічного звіту виконується з використанням пакету програм: Trimble Geomatics Office, NanoCAD, Microsoft Offiсe.

Камеральні роботи по обробці результатів геодезичних вимірювань полягають в створенні цифрового інженерно-топографічного плану в середовищі  NanoCAD.

Топографічна зйомка в масштабі 1:2000

Виконується для розробки містобудівної документації, зокрема і генерального плану населеного пункту, інвентаризації земель  комунальної та приватної власності, зонування (зонінг), планування перспективного розвитку районів, сіл, селищ та міст.

Також можемо запропонувати виконання інших геодезичних робіт:

  • Геодезичний супровід, в першу чергу, передбачає наявність спеціалізованої незалежної геодезичної служби на вашому власному будівельному об’єкті. Наша компанія готова запропонувати вам комплексну систему при створенні необхідної топографо-геодезичної служби. Повністю всі турботи по геодезії наша компанія бере на себе!
  • Виконавча зйомка об’єкта будівництва – виконавча документація для здачі в експлуатацію (коректура генерального плану забудови, зйомка інженерних комунікацій та ін.);
  • Спостереження за осіданням та деформацією будівель, споруд та земної кори підчас будівництва та експлуатації шляхом високоточного нівелювання та з застосуванням датчиків вертикалі.
  • Будь-які інші роботи

Подзвоніть нам вже сьогодні за телефонними номерами, вказаними на нашому сайті, і замовте професійні послуги, топографічні і геодезичні роботи у кращих інженерів і фахівців – справжніх професіоналів своєї справи. Ми надаємо весь спектр послуг геодезичних вишукувань.