Наші послуги

Замовити наші послуги чи отримати безкоштовну консультацію можна за телефонами: +38 (050) 645-79-26

Одним з головних напрямків роботи нашої компанії є буріння свердловин різного призначення для потреб суспільства. Ми працюємо на ринку бурових робіт з 2006 року, а досвід виконання робіт в сфері геодезії, геології, проектування та буріння свердловин окремих працівників та інженерів складає від 9 до 45 років. Тому виконання робіт проходить досить швидко та якісно.

 Інженерні вишукування – це комплекс робіт, спрямований на вибір найбільш сприятливих та доцільних проектних рішень при проектуванні та будівництві об’єктів будь-якої складності. Під інженерними вишукування зазвичай розуміють інженерно-геологічні (включаючи геофізичні та гідрогеологічні), геодезичні та екологічні вишукування.

Ми надаємо послуги проектування свердловин на воду, а також,
допомагаємо в отриманні дозволу на використання надр землі.
Пропонуємо повний комплекс послуг зі складання проекту
для буріння свердловин юридичним особам. Якісне проектування
свердловини, гарантія безпроблемного введення в експлуатацію
та безперебійної роботи свердловини.

Інженерна геодезія, розбивка осей, геодезичні зйомки. Закладка і спостереження за реперами.

Послуги геодезиста потрібні на етапі проектування і будівництва, закінчуючи введенням об’єкта в експлуатацію. Геодезія також допомагає вирішити суперечки між сусідами з приводу меж ділянок.

Після отримання якісних та кількісних характеристик водозабору нашими спеціалістами виконується підбір та монтаж насосного обладнання. Також наша компанія може виконати проект водопостачання і водовідведення (каналізації) Вашого об’єкту.

Наше підприємство виконує підбір, монтаж і обслуговування системи водопідготовки для подачі питної води до кінцевого споживача.

Відгуки

testimonials-3
Рекомендую! Фахівці своєї справи. Замовляла проектування, справились на відмінно! 😉
Олександра Бутим
testimonials-2
В цієї компанії досить приємні ціни,. Робили мені геодезію ділянки. Зробили швидко. Раджу всім користуватися їх послугами
Максим Штунь
testimonials-1
Всім рекомендую, як команду професіоналів. Швидко видають вихідні дані, для мене як архітектора це дуже важливо, клієнт отримує вчасно посадку будинку і правильний розрахунок фундаменту!
Юлія Савіцька