Проектні роботи слід поділяти на відповідні етапи

Обов’язковим моментом є не тільки попереднє складання проекту і отримання всіх висновків, але й в тому числі передпроектні вишукування (геофізика та геодезія), погодження проектної документації на буріння свердловини та експертиза проектно-кошторисної документації.

В якості першого етапу слід відзначити саме складання Робочого проекту буріння свердловини. Готовий проект проходить погодження в службі геології та експертизу згідно чинного законодавства.

До другого етапу відноситься сам процес буріння свердловини на воду. У цей же розділ варто включити і необхідні заходи щодо дослідної відкачки води, визначення характеристик водоносного горизонту, відбору води, яка спрямовується на подальше проведення хімічного та бактеріологічного аналізу. На підставі отриманих результатів складається  паспорт свердловини.

На третьому етапі необхідно отримати дозвіл на спеціальне водокористування. Аналогічно, всі отримані документи та спеціальні дозволи повинні проходити узгодження з державними інстанціями.

Проектування